w

Bad Boys w formie serialu?

landscape 1503494746 bad boys
Źródło: Digital Spy

Bad Boys to doskonały przykład filmu, który łączy akcję i sporą dawkę dobrego humoru. Powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych, ale wciąż chętnie do niego wracamy. Jak się okazuje – na różne sposoby. Powroty lubią zresztą nie tylko widzowie, ale i producenci. W najbliższym czasie możemy się więc spodziewać powstania serialu w formie spin-offu słynnego filmu.

Informacje o produkcji serialu na podstawie filmu Bad Boys krążą w sieci od miesięcy, ale dopiero teraz dowiadujemy się, że rzeczony spin-off będzie nosił nazwę LA’s Finest. Znając już tytuł serialu, czekamy na odcinek pilotowy. Wiemy już, że na planie mają pojawić się m.in. Jessica Alba oraz Gabrielle Union, która towarzyszyła głównym bohaterom, odgrywanym przez Willa Smitha i Martina Lawrence’a, w drugiej części przygód policjantów (Bad Boys II, 2003).

Wciąż jednak nie potwierdzono, czy tytułowi chłopcy zaangażują się w produkcję. Wiemy na pewno, że na 2018 rok planowany jest film Bad Boys for Life, zaś rok później w kinach ma ukazać się kolejna pełnometrażowa odsłona: Bad Boys 4. Mając tę wiedzę zaczynamy się zastanawiać, czy Willowi Smithowi i Martinowi Lawrence’owi wystarczy czasu, aby regularnie nagrywać odcinki LA’s Finest?

A Wy w jakiej wersji chcielibyście zobaczyć powrót ulubionych policjantów? Serialowej czy filmowej?

Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trzy na jednego

Trzy na jednego – uważasz, że jesteś tolerancyjny? Zobaczymy! Recenzja serialu

st discovery

Na planie Star Trek: Discovery – co zobaczymy w nowym sezonie?