Bad Boys w formie serialu?

17 kwietnia 2018 | Newsy

j

Autor: Ula Zywer

Bad Boys to doskonały przykład filmu, który łączy akcję i sporą dawkę dobrego humoru. Powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych, ale wciąż chętnie do niego wracamy. Jak się okazuje – na różne sposoby. Powroty lubią zresztą nie tylko widzowie, ale i producenci. W najbliższym czasie możemy się więc spodziewać powstania serialu w formie spin-offu słynnego filmu.

Informacje o produkcji serialu na podstawie filmu Bad Boys krążą w sieci od miesięcy, ale dopiero teraz dowiadujemy się, że rzeczony spin-off będzie nosił nazwę LA’s Finest. Znając już tytuł serialu, czekamy na odcinek pilotowy. Wiemy już, że na planie mają pojawić się m.in. Jessica Alba oraz Gabrielle Union, która towarzyszyła głównym bohaterom, odgrywanym przez Willa Smitha i Martina Lawrence’a, w drugiej części przygód policjantów (Bad Boys II, 2003).

Wciąż jednak nie potwierdzono, czy tytułowi chłopcy zaangażują się w produkcję. Wiemy na pewno, że na 2018 rok planowany jest film Bad Boys for Life, zaś rok później w kinach ma ukazać się kolejna pełnometrażowa odsłona: Bad Boys 4. Mając tę wiedzę zaczynamy się zastanawiać, czy Willowi Smithowi i Martinowi Lawrence’owi wystarczy czasu, aby regularnie nagrywać odcinki LA’s Finest?

A Wy w jakiej wersji chcielibyście zobaczyć powrót ulubionych policjantów? Serialowej czy filmowej?

ZOBACZ TEŻ  Titans – powstanie 3. sezon przygód młodych superbohaterów!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram