Bad Boys w formie serialu?

j

Autor: Ula Zywer

}

Data: 17 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Bad Boys to doskonały przykład filmu, który łączy akcję i sporą dawkę dobrego humoru. Powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych, ale wciąż chętnie do niego wracamy. Jak się okazuje – na różne sposoby. Powroty lubią zresztą nie tylko widzowie, ale i producenci. W najbliższym czasie możemy się więc spodziewać powstania serialu w formie spin-offu słynnego filmu.

Informacje o produkcji serialu na podstawie filmu Bad Boys krążą w sieci od miesięcy, ale dopiero teraz dowiadujemy się, że rzeczony spin-off będzie nosił nazwę LA’s Finest. Znając już tytuł serialu, czekamy na odcinek pilotowy. Wiemy już, że na planie mają pojawić się m.in. Jessica Alba oraz Gabrielle Union, która towarzyszyła głównym bohaterom, odgrywanym przez Willa Smitha i Martina Lawrence’a, w drugiej części przygód policjantów (Bad Boys II, 2003).

Wciąż jednak nie potwierdzono, czy tytułowi chłopcy zaangażują się w produkcję. Wiemy na pewno, że na 2018 rok planowany jest film Bad Boys for Life, zaś rok później w kinach ma ukazać się kolejna pełnometrażowa odsłona: Bad Boys 4. Mając tę wiedzę zaczynamy się zastanawiać, czy Willowi Smithowi i Martinowi Lawrence’owi wystarczy czasu, aby regularnie nagrywać odcinki LA’s Finest?

A Wy w jakiej wersji chcielibyście zobaczyć powrót ulubionych policjantów? Serialowej czy filmowej?

ZOBACZ TEŻ  Titans – powstanie 3. sezon przygód młodych superbohaterów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.