Avenue 5 zakończy się 2. sezonem?

}

Data: 28 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Czy kosmiczna komedia z Hugh Laurie w roli głównej dobiega końca? Wszystko na to wskazuje. Jak donosi portal Deadline oczekiwany od ponad dwóch lat trzeci sezon prawdopodobnie będzie finałowy.

Produkcję drugiego sezonu znacznie przedłużyła pandemia koronawirusa. Ekipie na plan udało się wejść dopiero w sierpniu ubiegłego roku. Takie opóźnienie spowodowało, iż części ekipy i obsady pokończyły się umowy, a druga część znalazła pracę przy innych projektach. Tak więc powrót na trzeci sezon mógłby być zbyt skomplikowany.

Informacji tych nie skomentowali jeszcze przedstawiciele HBO. Premiera drugiego sezonu Avenue 5 zaplanowana jest na jesień tego roku.

Okolice roku 2060. Ryan Clark (Hugh Laurie) jest spokojnym, pewnym siebie, wstrzemięźliwym i przystojnym kapitanem statku kosmicznego Avenue 5. Na jego wachcie nic nie może pójść źle. Twarzą i mózgiem projektu Avenue 5 jest miliarder Herman Judd (Josh Gad). Za jego marką kryją się hotele, kluby fitness i przemysł turystyki kosmicznej. Matt Spencer (Zach Woods) to szef działu relacji z klientami, natomiast Karen Kelly (Rebecca Front) to urodzona liderka, która nielegalnie weszła na statek, korzystając z niezbywalnego biletu swojej siostry.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  The Baby – zwiastun surrealistycznego horroru od HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.