Aubrey Plaza w 2. sezonie Białego lotosa

}

Data: 11 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Aktorka Aubrey Plaza znana z serialu Legion czy Park and Recreation wystąpi w drugim sezonie satyrycznej komedii HBO Biały lotos.

Plaza dołączyła do wcześniej ogłoszonego Michaela Imperioli. Aktorka wcieli się w Harper Spiller, kobietę przebywającą na wakacjach ze swoim mężem i jego przyjaciółmi.

Drugi sezon serialu rozgrywać będzie się w innym hotelu należącym do sieci Biały lotos. Poznamy także zupełnie nową grupę wczasowiczów. Miejsce akcji nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone, ale plotkuje się, że tym razem wczasy odbędą się we Włoszech, a nie jak wcześniej na hawajskiej wyspie Maui.

Serial Biały Lotos podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony.

Twórcą, scenarzystą i reżyserem serialu jest Mike White.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Biały Lotos z przedłużeniem na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.