Atypowy – zwiastun 4. sezonu

}

Data: 15 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Najlepszy koniec jest atypowy. Zgadzacie się z tym? Netflix prezentuje zapowiedź finałowego sezonu serialu Atypowy, którego premiera już za niecały miesiąc.

Atypowy to serial opowiadający o Samie, doroślejącym osiemnastolatku z autyzmem oraz jego rodzinie. Chłopak chce stać się samodzielny i nie odstawać od rówieśników. Uczy się jak wchodzić w poprawne interakcje z innymi, a jego rodzice tego jak pielęgnować relacje ze swoimi dziećmi i sobą nawzajem.

Finałowy sezon ukaże nam początki życia Sama po studiach. Casey i Izzie docierają się w swoim związku radząc sobie jednocześnie z reakcją swoich rodziców na ich miłość. Sam i Casey już niedługo opuszczą rodzinny dom. Każdy członek rodziny Sama stanie przed bardzo poważnymi decyzjami od których zależeć będzie jego dalsze życie.

Premiera 4. sezonu serialu Atypowy już 9 lipca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Peaky Blinders zakończy się pełnometrażowym filmem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.