Atomówki są dalej w fazie pilota

25 maja 2021 | Newsy

Powstający dla stacji The CW aktorski serial o Atomówkach ma problemy. Od jakiegoś czasu trwały już zdjęcia do odcinka pilotażowego, jednak nakręcony do tej pory materiał nie podoba się włodarzom stacji.

Prace na planie zostały wstrzymane, a Heather Regnier i Diablo Cody, duet odpowiedzialny za scenariusz napisze go jeszcze raz.

Produkcja ukazać ma nam tytułowe trio jako rozczarowane życiem dwudziestokilkulatki uważające, iż straciły dzieciństwo na walce z przestępcami. Jednak kiedy na horyzoncie pojawi się nowe niebezpieczeństwo, będą musiały zjednoczyć się na nowo, bowiem świat potrzebuje ich teraz bardziej niż kiedykolwiek.

W dorosłe już superbohaterki wcielają się Chloe Bennet (Bójka), Dove Cameron (Bajka) i Yana Perrault (Brawurka).

Atomówki to bohaterki popularnej kreskówki Cartoon Network.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Pennyworth - jest oficjalny zwiastun i data premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy