Atlanta – serial otrzymał zamówienie na 4. sezon!

}

Data: 7 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Jeszcze nie odbyła się premiera trzeciego sezonu serialu, a już stacja FX ogłosiła, że produkcja otrzymała zamówienie na sezon kolejny.

Drugi sezon zadebiutował prawie półtora roku temu, a trzeci dopiero wiosną 2020 roku ma rozpocząć swoją produkcję. Jak zapowiedziano zdjęcia do obu sezonów mają powstać jednocześnie, aby skrócić czas oczekiwania między kolejnymi seriami. Takie opóźnienie spowodowane jest głównie zobowiązaniami rodzinnymi oraz zawodowymi twórcy serialu Donalda Glovera. Oba sezony mają liczyć po osiem odcinków.

Atlanta ukazuje nam historię kuzynów, którzy mieszkając w tytułowym mieście próbują przebić się na rynku muzycznym. Brian Tyree Henry wciela się w rapera Alfreda Milesa, a jego kuzyna i zarazem menadżera Earnesta Marksa gra Donald Glover. Ich droga na szczyt usłana jest mnóstwem surrealistycznych przygód.

W Polsce serial emituje stacja FOX Comedy.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Nawiedzony dwór w Bly – zobaczcie pełną zapowiedź tego serialu grozy!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.