Atlanta powraca z finałowym sezonem – zobaczcie zwiastun

}

Data: 2 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci zadebiutował zwiastun czwartego, finałowego sezonu serialu Atlanta. To jedna z najlepszych produkcji stacji FX.

Ostatni sezon zabierze nas z powrotem do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. Nasz kwartet powraca z wojaży po Europie. Niestety co będą robić w Atlancie trzymane jest w tajemnicy. Tego dowiemy się dopiero oglądając czwarty sezon. Jego premiera 15 września.

Po raz ostatni do swoich ról powracają Donald Glover, który jest także twórcą serialu i jego producentem wykonawczym oraz Brian Tyree Henry, Zazie Beetz i LaKeith Stanfield.

Atlanta ukazuje nam historię kuzynów, którzy mieszkając w tytułowym mieście próbują przebić się na rynku muzycznym. Brian Tyree Henry wciela się w rapera Alfreda ”Paper Boi’a” Milesa, a jego kuzyna i zarazem menadżera Earnesta Marksa gra Donald Glover. Ich droga na szczyt usłana jest mnóstwem surrealistycznych przygód, a to dlatego, iż mają oni zupełnie inne poglądy na temat sztuki i biznesu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Flash zakończy się 9. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.