Atlanta – jak w Europie radzą sobie bohaterowie 3. sezonu? Zobacz zwiastun

}

Data: 5 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Promocja 3. sezonu doskonałego serialu Atlanta trwa dalej. W sieci zadebiutował nowy materiał wideo prezentujący podróż po Europie głównych bohaterów i to jak radzą sobie z wyzwaniami związanymi z realizacją marzeń.

Fabuła trzeciego sezonu podąży za Earnem, Paper Boiem, Dariusem i Vanem. Będą oni w trakcie europejskiej trasy koncertowej. Grupa ta obecnie porusza się w nowym dla siebie otoczeniu, są outsiderami, którzy starają się przyzwyczaić do osiągniętego sukcesu.

Akcja trzeciej serii rozgrywa się prawie w całości w Europie, a to oznacza, że nie zawitamy raczej do tytułowego miasta, gdzie wszystko się rozpoczęło.

Premiera 3. sezonu już 24 marca 2022 roku. Kontynuacja została już nakręcona. Ekipa pracowała nad obiema seriami jednocześnie. Czwarty sezon zakończy całą muzyczną historię. Jego debiut planowany jest na jesień.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Under the Banner of Heaven – zwiastun religijnego serialu FX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.