Atlanta dobiega końca – 4. sezon finałowym

}

Data: 18 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeden z lepszych seriali FX dobiega końca. Jak ogłosił szef stacji John Landgraf serial Atlanta zakończy się czwartym sezonem.

Landgraf podczas Television Critics Association’s potwierdził, że zamówiony już jakiś czas temu czwarty sezon Atlanty będzie tym finałowym. Poinformował także, że ekipa ukończyła już zdjęcia do niego, które kręcone były na równi z trzecim sezonem.

Premiera trzeciej serii zaplanowana jest na 24 marca tego roku. Na czwarty sezon na szczęście długo nie będziemy musieli czekać. Jego premiera jesienią.

Zakończenie serialu zbiega się z końcem umowy Donalda Glovera z FX, który wciela się w jedną z głównych postaci w produkcji. Glover obecnie związany jest z Amazonem, dla którego pracuje nad telewizyjną adaptacją kinowego filmu Pan i Pani Smith.

Atlanta ukazuje nam historię kuzynów, którzy mieszkając w tytułowym mieście próbują przebić się na rynku muzycznym. Brian Tyree Henry wciela się w rapera Alfreda Milesa, a jego kuzyna i zarazem menadżera Earnesta Marksa gra Donald Glover. Ich droga na szczyt usłana jest mnóstwem surrealistycznych przygód, a to dlatego, iż mają oni zupełnie inne poglądy na temat sztuki i biznesu.

Fabuła trzeciego sezonu podąży za Earnem, Paper Boiem, Dariusem i Vanem. Będą oni w trakcie europejskiej trasy koncertowej. Grupa ta obecnie porusza się w nowym dla siebie otoczeniu, są outsiderami, którzy starają się przyzwyczaić do osiągniętego sukcesu.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Michael K. Williams nie żyje – aktor miał 54 lata

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.