Assassin’s Creed – Netflix stworzy serial oparty na kultowej serii gier

}

Data: 28 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix nawiązał współpracę z firmą Ubisoft odpowiedzialną za serię gier akcji Assassin’s Creed. Na tej podstawie planuje opracować całe uniwersum, na które składać mają się serialowe produkcje fabularne, animowane i anime.

Na początek w planach jest aktorski serial, opisywany jako epicki i przełomowy projekt, za który odpowie Jason Altman i Danielle Kreinik.

Assassin’s Creed to gra zręcznościowa stworzona przez kanadyjskich projektantów gier Patrice Desilets, Jade Raymond i Corey May. Pierwsza część wyszła w 2007 roku. Do dzisiaj gra doczekała się ponad 10 kontynuacji i sprzedała się w ponad 155 milionach kopii. Czyni ją to najlepiej sprzedającą się serią gier Ubisoftu.

W 2016 roku do kin weszła ekranizacji gry z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Produkcja ta jednak okazała się kasowa klapą. Film zebrał negatywne recenzje, głównie za swoją fabułę.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Little Fires Everywhere – zobacz pierwsze zdjęcie głównych bohaterek!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.