Arrowverse Elseworlds – pierwsze spojrzenie na Louis i Clarka

12 listopada 2018 | Newsy

j

W szumnie zapowiadanym crossoverze seriali umiejscowionych w uniwersum Arrow nie mogło zabraknąć Supermana i Louis Lane. Pierwszym zdjęciem twórcy potwierdzili ich obecność.

Superman dość regularnie pojawiał się już w serialu Supergirl, dlatego jego obecność również w Elseworlds nie powinna stanowić dla nikogo niespodzianki. Do tej pory jednak nie pokazywano nigdy Louis Lane, czyli wybranki serca Człowieka Ze Stali.

W partnerkę Supermana wcieli się Elizabeth Tulloch, a ich pierwsze wspólne zdjęcie możecie oglądać poniżej.

Superman Lois Firstlook V3 1080x1350

ZOBACZ TEŻ  Dynastia - Nicollette Sheridan dołączy do stałej obsady w 2 sezonie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!