Przeczytano:

Arnold Schwarzenegger zadebiutuje w serialu!

02 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Aktor znany głównie z pełnometrażowych filmów akcji tj. Terminator, Niezniszczalni czy Predator tym razem zaangażował się w projekt serialowy, który będzie jego debiutem jeśli chodzi o główną rolę.

Serial, który obecnie nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu powstaje dla Skydance Television. Nie wiadomo na razie na jaką platformę trafi produkcja. Przetarg dopiero zostanie ogłoszony.

Projekt ten ma być serialem, w którym Schwarzenegger wcieli się w ojca wplątującego się wraz ze swoją córką w pewną szpiegowską aferę. Casting do roli córki głównego bohatera dopiero trwa.

Schwarzenegger oprócz wystąpienia w głównej roli będzie także producentem wykonawczym serialu. Oprócz niego w projekt zaangażowany jest także Nick Santora. Nie wiadomo na razie z ilu odcinków składać się będzie ta produkcja, ale każdy z nich trwać ma około godziny.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również