Arnold Schwarzenegger wystąpi w serialowym westernie

j
}

Data: 8 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

Gwiazdor nawiązał współpracę z Amazonem. Będzie odtwórcą jednej z głównych ról i producentem wykonawczym serialu Outrider.

Produkcja ma łączyć w sobie cechy westernu i dreszczowca. Akcja serialu toczy się w drugiej połowie XIX wieku, na terenie Oklahomy. Twórcy zapowiadają powstanie mrocznej i brutalnej opowieści o szeryfie na usługach bezwzględnego sędziego. Do zadań stróża prawa należy schwytanie legendarnego banity. Ma przy tym współpracować z okrutnym agentem federalnym. Wraz z rozwojem fabuły granica między dobrem a złem zacznie się zacierać a wrogowie muszą połączyć siły.

Schwarzenegger w serialu zagra niezbyt sympatycznego agenta federalnego, który jako dziecko przybył wraz z rodzicami z Europy do Stanów Zjednoczonych. Dla gwiazdora będzie to pierwsza poważna rola w serialu fabularnym.

Outridera wyprodukuje Mace Neufeld odpowiedzialny za inny projekt Amazona, Jacka Ryana. Scenariusz opracowali Trey Callaway i Mark Montgomery.

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead sezon 9. – promo kolejnego odcinka!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.