Arlington Road jako serial od Paramount+

14 kwietnia 2021 | Newsy

Platforma Paramount+ pracuje nad serialową wersją thrillera Arlington Road z 1999 roku. Projekt jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Film opowiadał o owdowiałym profesorze, którego żona zginęła w ataku terrorystycznym. Od tego czasu jego obsesją jest gromadzenie dowodów na istnienie zorganizowanych grup przestępczych. Jego uwagę zwraca na pozór miła para, która właśnie wprowadziła się do domu po sąsiedzku. Uważa on, iż planują oni poważny atak terrorystyczny. Za wszelką cenę stara się go udaremnić.

Scenariusz do serialu napisze Seth Fisher, a za kamerą stanie Mark Pellington – reżyser oryginalnego filmu. Produkcja powstanie dla CBS Studios i Village Roadshow.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron – powstał film dokumentalny od HBO!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram