Ares – Netflix szykuje nowy horror psychologiczny!

}

Data: 28 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował krótką zapowiedź swojego pierwszego holenderskiego serialu będącego horrorem psychologicznym, którego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Ares składał się będzie z 8 odcinków i opowie historię tajnego amsterdamskiego stowarzyszenia. Dwójka studentów – Rosa i Jacob dołączają do tajemnego studenckiego zrzeszenia, które wprowadza ich w świat bogactwa i władzy. Młodzi początkowo zachłystują się tym nowym światem, jednak z czasem zaczynają zdawać sobie sprawę z demoniczności miejsca do jakiego trafili, w którym dojście do władzy okupione jest straszliwą ceną, a całość zbudowana jest na wielkim sekrecie z przeszłości miasta.

Reżyserami serialu są Giancarlo Sanchez i Michiel ten Horn, a jego twórcą – Pieter Kuijpers. W rolach głównych wystąpią Jade Olieberg i Tobias Kersloot. Zdjęcia do Aresa już się rozpoczęły.

Na poniższej zapowiedzi widzimy suto zastawiony stół, a w tle słynny obraz Rembrandta Straż nocna, który ukazuje kompanię straży obywatelskiej z XVII wieku. Z dziełem tym wiąże się wiele legend, być może zostaną one wykorzystane w produkcji.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Titans sezon 3. - zobaczymy nowych superbohaterów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.