Ares – Netflix szykuje nowy horror psychologiczny!

Netflix opublikował krótką zapowiedź swojego pierwszego holenderskiego serialu będącego horrorem psychologicznym, którego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Ares składał się będzie z 8 odcinków i opowie historię tajnego amsterdamskiego stowarzyszenia. Dwójka studentów – Rosa i Jacob dołączają do tajemnego studenckiego zrzeszenia, które wprowadza ich w świat bogactwa i władzy. Młodzi początkowo zachłystują się tym nowym światem, jednak z czasem zaczynają zdawać sobie sprawę z demoniczności miejsca do jakiego trafili, w którym dojście do władzy okupione jest straszliwą ceną, a całość zbudowana jest na wielkim sekrecie z przeszłości miasta.

Reżyserami serialu są Giancarlo Sanchez i Michiel ten Horn, a jego twórcą – Pieter Kuijpers. W rolach głównych wystąpią Jade Olieberg i Tobias Kersloot. Zdjęcia do Aresa już się rozpoczęły.

Na poniższej zapowiedzi widzimy suto zastawiony stół, a w tle słynny obraz Rembrandta Straż nocna, który ukazuje kompanię straży obywatelskiej z XVII wieku. Z dziełem tym wiąże się wiele legend, być może zostaną one wykorzystane w produkcji.

Źródło: comingsoon

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.