”Archiwista” – drugi sezon z premierą w TVP VOD

}

Data: 22 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Drugi sezon oczekiwanego serialu kryminalnego Archiwista nie trafi od razu na antenę Telewizyjnej Jedynki. Produkcja najpierw zadebiutuje w serwisie TVP VOD.

Nowe odcinki trafią do serwisu wiosną. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Dopiero za jakiś czas doczekamy się ich na antenie TVP1.

W serialu Henryk Talar gra emerytowanego policjanta starającego się rozwiązać historie sprzed wielu lat. Jego atrybutami są niezwykła inteligencja i pamięć.

Pierwszy sezon Archiwisty, emitowany od stycznia do kwietnia 2020 roku, oglądało w TVP 1 średnio 1,33 mln widzów.

Wiosną zaś w ramówce TVP1 znalazł się inny serial kryminalny Krucjata, który w TVP VOD zadebiutował w listopadzie ubiegłego roku. Produkcja ta zebrała mnóstwo pozytywnych opinii zarówno od widzów, jak i krytyków.

Jesienią z kolei widzowie TVP1 zapoznać będą mogli się z serialem Erynie powstałym na podstawie powieści Marka Krajewskiego. On również premierę odbył w TVP VOD jesienią ubiegłego roku.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Emigracja – Canal+ ekranizuje książkę Malcolma XD

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.