Apple TV+ zekranizuje cykl powieści Fundacja Isaaca Asimova!

25 października 2019 | Newsy

Cykl powieści Fundacja Asimova to fantastycznonaukowe dzieła, które stały się inspiracją m.in. dla Gwiezdnych wojen. Teraz za ich serialową wersję bierze się platforma Apple TV+.

Za reżyserię odpowiadać ma Ruper Sanders. W głównych rolach wystąpią Lee Pace i Jared Harris. Produkcja składać się będzie z 10 odcinków.

Głównym bohaterem jest genialny matematyk Hari Seldon, który przewiduje upadek Imperium Galaktycznego, bowiem w jego czasach ludzie żyją w różnych Imperiach w całej Galaktyce.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Halston – spadkobiercy projektanta nie są zadowoleni z tej produkcji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram