Apple TV+ z darmowym 3-miesięcznym okresem próbnym

}

Data: 3 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Jeśli jesteś posiadaczem w miarę nowego telewizora LG Smart to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na mocy umowy partnerskiej pomiędzy Apple i LG posiadacze telewizorów tej marki będą mogli skorzystać z wydłużonego, aż trzymiesięcznego okresu próbnego w serwisie Apple TV+.

Akcja wystartować ma 15 listopada. Wtedy to wystarczy zainstalować na swoim odbiorniku aplikację Apple TV+ z LG Content Store. Oferta przeznaczona jest jednak tylko dla nowych użytkowników i na jednym telewizorze można skorzystać z niej tylko raz.

Otrzymując dostęp do platformy Apple TV+ będziecie mogli zapoznać się z takimi produkcjami jak Fundacja, See, Inwazja, Ted Lasso, Home Before Dark, For All Mankind, Dickinson czy Wybrzeże Moskitów.

Źródło: LG

ZOBACZ TEŻ  HBO Max rezygnuje z serialu Overlook – ten szuka nowego domu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.