Antoni Królikowski rezygnuje z roli w serialu Bracia

}

Data: 11 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Dla Polsatu powstaje serial Bracia, w którym w jedną z głównych ról wcielić miał się Antoni Królikowski. Aktor jednak zrezygnował z udziału w produkcji.

Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły. W listopadzie ekipa znajdowała się na planie w Atenach w Grecji. Królikowski jednak nie brał w nich udziału, nie będzie więc potrzeby dokrętek z nowym aktorem, który go zastąpi. Kto to będzie, jeszcze nie wiadomo.

Królikowski sam zrezygnował z udziału w serialu tłumacząc się kryzysem wizerunkowym z jakim obecnie się mierzy. Dotyczy on zarówno jego życia osobistego, jak i publicznego. Szalę przeważyło promowanie przez niego walki MMA, na której odbyć miała się bitwa sobowtórów prezydenta Rosji i prezydenta Ukrainy.

Bracia mają być przewrotną historią o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Bohaterami serialu są czterej bracia. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) – architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, Wojtek (to w niego wcielić miał się Antoni Królikowski) – kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca wszystkie kobiety.

Bracia to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). Zdobycie kobiecego serca nigdy nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własną drogę do tej jedynej. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek: Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Dominika Kachlik, Natalia Rybicka, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska.

Pod koniec kwietnia ruszą zdjęcia w Polsce do serialu Bracia. Data premiery produkcji nie jeszcze jeszcze znana. Produkcja powstaje dla Polsatu.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Zielona Latarnia od HBO Max ma pierwszego reżysera!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.