Anthony Hopkins w serialu Rolanda Emmericha

}

Data: 19 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Dwukrotny zdobywca Oscara Anthony Hopkins otrzymał rolę w epickim dramacie historycznym Those About To Die. Za produkcję powstającą dla Peacock odpowiada Roland Emmerich.

Emmerich wyreżyseruje serial Those About To Die, którego fabuła opiera się na książce non-fiction Daniela Mannixa. Akcja rozegra się w spektakularnym, złożonym i skorumpowanym świecie starożytnego Rzymu, gdzie królowały walki gladiatorów. Produkcja ukaże nam historię różnorodnych postaci pochodzących z różnych warstw rzymskiego społeczeństwa, które zderzą się ze sportem, polityką i biznesem.

Hopkins to pierwszy aktor, który oficjalnie otrzymał angaż w serialu. Oznacza to jego powrót do telewizyjnej produkcji po występie w pierwszym sezonie Westworld.

Aktor wcieli się w cesarza Wespazjana, starzejącego się, zaprawionego w bojach parweniusza ze wsi, który zdobył tron po zwycięstwie w krwawej, trwającej dziesięć lat wojnie domowej. Pogardzają nim patrycjusze walczący o pozycję w Imperium Rzymskim. Mają oni nadzieję zastąpić jego spadkobierców tronu przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Poznajcie bohaterów serialu Canal+ Minuta ciszy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.