Another Life – jest oficjalny zwiastun serialu!

12 lipca 2019 | Newsy

Po niedawnej krótkiej zapowiedzi Netflix opublikował pełny zwiastun swojej nowej produkcji science-fiction. Zobaczcie go poniżej.

Premiera Another Life już 25. lipca. Pierwszy sezon składa się z 10. odcinków. Opowiada on o grupie astronautów, którzy wyruszają na misję, w celu zbadania tajemniczego obcego artefaktu, który to miesiąc wcześniej wylądował na Ziemi. Odnajdując ślad pozaziemskiego życia muszą walczyć o przetrwanie.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Terror: Infamy – sprawdźcie nową zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!