Animaniacy powracają i parodiują ”Park Jurajski”!

}

Data: 13 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu zdecydowała się odświeżyć popularną animację lat 90. opowiadającą o trójce zwariowanego i nieco niesfornego rodzeństwa. Tym samym Animaniacy już niedługo powrócą z nowymi odcinkami. W ramach promocji w sieci pojawił się klip ukazujący prawdopodobnie scenę otwarcia nowej serii, która to parodiuję słynny fragment z filmu Park Jurajski.

Widzimy animowanych głównych bohaterów kultowego filmu, w momencie w którym po raz pierwszy udaje im się na żywo zobaczyć żyjącego dinozaura.

Premiera nowych Animaniaków już 20 listopada 2020 roku na platformie Hulu. Aktualnie powstało 13 epizodów, ale serwis w planach ma ich znacznie więcej. Głosu Jacusiowi, Wacusiowi i Dosi udzielą Rob Paulsen, Jess Harnell i Tress MacNeille.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cudowne lata powracają! Narratorem nowej serii został Don Cheadle

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.