Animaniacy powracają i parodiują ”Park Jurajski”!

13 października 2020 | Newsy

Platforma Hulu zdecydowała się odświeżyć popularną animację lat 90. opowiadającą o trójce zwariowanego i nieco niesfornego rodzeństwa. Tym samym Animaniacy już niedługo powrócą z nowymi odcinkami. W ramach promocji w sieci pojawił się klip ukazujący prawdopodobnie scenę otwarcia nowej serii, która to parodiuję słynny fragment z filmu Park Jurajski.

Widzimy animowanych głównych bohaterów kultowego filmu, w momencie w którym po raz pierwszy udaje im się na żywo zobaczyć żyjącego dinozaura.

Premiera nowych Animaniaków już 20 listopada 2020 roku na platformie Hulu. Aktualnie powstało 13 epizodów, ale serwis w planach ma ich znacznie więcej. Głosu Jacusiowi, Wacusiowi i Dosi udzielą Rob Paulsen, Jess Harnell i Tress MacNeille.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cudowne lata powracają! Narratorem nowej serii został Don Cheadle

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!