Angelyne – zwiastun serialu o ciekawej osobowości lat 80. XX wieku

}

Data: 11 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Peacock opublikował krótkie wideo, które daje nam pierwsze spojrzenie na główną postać produkcji i zdradza datę premiery limitowanej serii Angelyne, która skupi się na historii modelki z lat 80. XX wieku. Jej znakiem rozpoznawczym był różowy Chevrolet Corvette.

W Angelyne wciela się Emmy Rossum. Serial opowie o tajemniczej ikonie billboardów z Los Angeles. Kobieta ta zrewolucjonizowała pojęcie celebryty. Stała się sensacją lat 80. ubiegłego wieku, po tym, jak w Kalifornii zaczęły pojawiać się billboardy, na których pozuje w dwuznacznej, erotycznej pozie. Z modelki przeistoczyła się w seks-bombę.

Serial opisywany jest jako opowieść o sławie, poszukiwaniu tożsamości, przetrwaniu, kobiecości, mężczyznach mających obsesję na punkcie kobiet, a nawet o UFO.

Producentem wykonawczym serii jest showrunnerka Allison Miller i reżyserka Lucy Tcherniak. W obsadzie oprócz Rossum znajdują się Martin Freeman, Alex Karpovsky, Hamish Linklater, Charlie Rowe, Lukas Gage, Michael Angarano, Molly Ephraim, Philip Ettinger, Antjuan Tobias, Tonatiuh i David Krumholtz.

Premiera serialu Angelyne 19 maja 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Diane Guerrero w Doom Patrol!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.