Andor – Robert Emms dołącza do serialu o Cassianie Andorze

7 czerwca 2021 | Newsy

Powstający dla Disney+ serial Andor ciągle powiększa swoją obsadę. Swój angaż otrzymał właśnie aktor Robert Emms, którego kojarzyć możecie z serialu Happy Valley, Czarnobyl czy Mroczne materie.

Andor to serialowy spin-off filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Jego fabuła skupi się na Cassianie Andorze, rebelianckim szpiegu, który wykradł plany Gwiazdy Śmierci. Zobaczymy jak Cassian działał na rzecz Rebelii. Akcja serialu umiejscowiona zostanie więc przed wydarzeniami z filmu.

Emms dołącza do już gwiazdorskiej obsady, na którą składają się Diego Luna, Alan Tudyk, Stellan Skarsgard, Denise Gough, Kyle Soller, Adria Arjona, Fiona Shaw i Genevieve O’Reilly.

Głównym reżyserem został Toby Haynes. Seria składać będzie się z 12 epizodów.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Jim Belushi dołącza do obsady Salvage

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy