Andor otrzyma 2. sezon!

}

Data: 8 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

W niedawno udzielonym wywiadzie aktor Stellan Skarsgård, który debiutuje w uniwersum Star Wars, zdradził iż już jesienią rozpoczną się zdjęcia do drugiego sezonu serialu Andor.

Skarsgård zapytany o swój tegoroczny harmonogram, stwierdził iż zaraz po ukończeniu prac na planie drugiej części filmowej Diuny Denisa Villeneuve’a, wkracza on na plan drugiego sezonu Andora.

Informacji tych nie skomentował nikt z Disney+. Serial nie został jeszcze także oficjalnie odnowiony na 2. sezon, ale jak widać to tylko kwestia czasu.

Andor to serialowy spin-off filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Jego fabuła skupi się na Cassianie Andorze, rebelianckim szpiegu, który wykradł plany Gwiazdy Śmierci. Zobaczymy jak Cassian działał na rzecz Rebelii. Akcja serialu umiejscowiona zostanie więc przed wydarzeniami z filmu, a dokładnie na pięć lat przed nimi.

Do swojej filmowej roli powraca nie tylko Diego Luna, który wciela się w tytułowego bohatera, ale i Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma, Alan Tudyk jako K-2SO, choć pojawienie się jego postaci w pierwszym sezonie stoi jeszcze pod znakiem zapytania oraz Forest Whitaker jako Saw Gerrera i Ben Mendelsohn jako dyrektor Orson Krennic. Oprócz nich w obsadzie są także Denise Gough, Stellan Skarsgård, Kyle Soller i Adria Arjona.

Premiera serialu w tym roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Girl Before – zwiastun thrillera od HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.