And Just Like That – wideo zza kulis i data premiery kontynuacji Seksu w wielkim mieście

}

Data: 6 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Trwają prace nad serialową kontynuacją niezwykle popularnej komediowej produkcji Seks w wielkim mieście. W sieci pojawiło się wideo, dzięki któremu możemy zajrzeć za kulisy. Zdradza ono także wstępną datę premiery produkcji.

Nowe przygody trójki przyjaciółek poznamy jeszcze przed końcem tego roku. Premiera w grudniu. Dokładna data zostanie niedługo podana. Serial składa się z 10 odcinków.

W Nowym Jorku trwają jeszcze zdjęcia do produkcji. W And Just Like That poznamy dalsze losy Carrie, Mirandy i Charlotte. Wcielają się w nie odpowiednio Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis, które powracają do swoich ról. Ujrzymy historię kobiet po pięćdziesiątce, które będą mieć do czynienia z realnymi problemami ludzi w tym wieku. Zmierzą się z rzeczywistością życia i przyjaźni tego czasu, bowiem z wiekiem wszystko się zmienia.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Profesor Iglesias sezon 2 - data premiery

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.