Anatomia skandalu – zwiastun nowego serialu Netflix

}

Data: 18 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zapowiedź serialu Anatomia skandalu. Produkcja ta opisywana jest jako połączenie thrillera psychologicznego z dramatem sądowym. Jej fabuła opiera się na bestsellerowej powieści Sarah Vaughan.

Wygodne życie żony wpływowego polityka zbacza z ustalonych torów, kiedy na jaw wychodzi skandaliczna tajemnica i jej mąż zostaje oskarżony o szokujące przestępstwo – głosi oficjalny opis serialu. Gdyby tego było mało w sprawę angżuje się adwokat Kate Woodcroft, która prowadzi własną krucjatę, a jej powody zna tylko ona sama.

Anatomia skandalu to wnikliwa i trzymająca w napięciu seria, która ukazuje przywileje i zgody do jakich dochodzi w elitarnych grupach i których członkowie przymykają na to oczy.

Za serial odpowiada David E. Kelley, twórca Od nowa i Wielkich kłamstewek. Wraz z nim projekt ten zrealizowała Melissa James Gibson. Obsadę serialu prowadzą Sienna Miller, Michelle Dockery, Rupert Friend, Naomi Scott i Josette Simon. Wszystkie 6. odcinków serialu wyreżyserowała S.J. Clarkson.

Premiera serialu 15 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Woke – komediowy serial Hulu z przedłużeniem na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.