Amerykańscy Bogowie zostają skasowani – 3. sezon finałowym

}

Data: 30 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Zaskakująca informacja od Starz. Stacja zdecydowała się zakończyć serial Amerykańscy Bogowie po trzecim sezonie, którego emisja zakończyła się tydzień temu.

Do takiej decyzji zmusiła włodarzy stacji niska oglądalność trzeciego sezonu. Podobno seria ta zaliczyła aż 65% spadek oglądalności w porównaniu do sezonu pierwszego.

Trzeci sezon nie był planowany jako ten finałowy, dlatego też część wątków nie została domknięta. Być może w przyszłości doczekamy się jakiegoś filmu bądź miniserialu, który domknie historie.

Amerykańscy Bogowie są adaptacją książki Neila Gaimana. Cień wychodzi z więzienia. Chce rozpocząć na nowo swoje życie z żoną, w ciszy, w spokoju, bez żadnych tarapatów. Mężczyzna dowiaduje się, że jego żona zginęła w strasznym wypadku. Cień wraca do domu na pogrzeb swojej ukochanej. W samolocie na jego drodze staje tajemniczy Pan Wednesday. Rozpętuje się burza. Mężczyzna ostrzega Cień, że o wiele większa i groźniejsza burza nadchodzi. Bohater podejmuje pracę ochroniarza u niejakiego Pana Wednesdaya. Tym samym trafia do ukrytego, pełnego magii, mitologicznego świata w sam środek konfliktu między starymi bogami a rosnącymi w siłę nowymi i w którym Pan Wednesday tworzy armię, chcąc odzyskać swoją utraconą chwałę.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  This is US Sezon 5 - opóźniony przez koronawirusa?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.