Amerykańscy Bogowie – mamy fragment 2. sezonu

}

Data: 31 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Na oficjalnej stronie serialu na twitterze pojawiło się video ukazujące pierwsze trzy minuty z rozpoczęcia drugiego sezonu serialu Amerykańscy Bogowie, którego premiera zapowiedziana jest na 10 marca w STARZ.

Jest to serialowa adaptacja powieści Neila Gaimana o tym samym tytule, której pierwszy sezon zebrał bardzo dobre recenzje. Na pewno wszyscy ciekawi jesteśmy kontynuacji, tym bardziej, że serial miał problemy z produkcją. W trakcie nagrywania kolejnych odcinków doszło do rezygnacji z dwóch głównych scenarzystów i dalsze prace trwały bez Bryana Fullera i Michaela Greena.

W drugim sezonie nie zobaczymy także Gillian Anderson w roli Media, jednego z Nowych Bogów, a szkoda, bo postać ta miała prawdziwy potencjał, jednak zmiana scenarzystów zrobiła swoje. Do swoich ról powrócą m.in. Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Orlando Jones, Pablo Schreiber, a w nowe postacie wcielą się m.in. Kahyun Kim, Dean Winters i Devery Jacobs.

Historia w serialu podąża za dwójką głównych bohaterów. Człowiek zwany Cieniem wychodzi na wolność, gdzie dowiaduje się o śmierci swojej żony i spotyka tajemniczego Pana Wednesdaya, który uważa się za byłego boga Ameryki. Cień wraz z nim wyrusza w podróż przez Stany spotykając coraz to bardziej niesamowite postacie.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale Amazon Prime – top 10

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.