Amerykańscy Bogowie – mamy fragment 2. sezonu

Na oficjalnej stronie serialu na twitterze pojawiło się video ukazujące pierwsze trzy minuty z rozpoczęcia drugiego sezonu serialu Amerykańscy Bogowie, którego premiera zapowiedziana jest na 10 marca w STARZ.

Jest to serialowa adaptacja powieści Neila Gaimana o tym samym tytule, której pierwszy sezon zebrał bardzo dobre recenzje. Na pewno wszyscy ciekawi jesteśmy kontynuacji, tym bardziej, że serial miał problemy z produkcją. W trakcie nagrywania kolejnych odcinków doszło do rezygnacji z dwóch głównych scenarzystów i dalsze prace trwały bez Bryana Fullera i Michaela Greena.

W drugim sezonie nie zobaczymy także Gillian Anderson w roli Media, jednego z Nowych Bogów, a szkoda, bo postać ta miała prawdziwy potencjał, jednak zmiana scenarzystów zrobiła swoje. Do swoich ról powrócą m.in. Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Orlando Jones, Pablo Schreiber, a w nowe postacie wcielą się m.in. Kahyun Kim, Dean Winters i Devery Jacobs.

Historia w serialu podąża za dwójką głównych bohaterów. Człowiek zwany Cieniem wychodzi na wolność, gdzie dowiaduje się o śmierci swojej żony i spotyka tajemniczego Pana Wednesdaya, który uważa się za byłego boga Ameryki. Cień wraz z nim wyrusza w podróż przez Stany spotykając coraz to bardziej niesamowite postacie.

Źródło: screenrant

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.