w

American Horror Story sezon 10. – ekipa powraca na plan!

ahs 10 e1583937210276

Po prawie półrocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa ekipa popularnej antologicznej serii grozy American Horror Story powraca na plan. Rozpoczęcie zdjęć zaplanowane jest na październik.

Z powodu przerwy w kręceniu w tym roku nie doczekamy się nowego sezonu tego serialu. Jego premiera dopiero w 2021 roku.

Jeśli chodzi o fabułę 10 sezonu to jak na razie trzymana jest ona w tajemnicy. Twórca serialu Ryan Murphy jedynie co jakiś czas wypuszcza do sieci pewne wskazówki czego może ona dotyczyć. Do tej pory wiemy, iż przewodnim motywem będzie woda i coś co z niej wyjdzie… Wcześniej opublikowany został taki wpis sugerujący potwora z głębin.

View this post on Instagram

Things are beginning to wash up on shore…

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy) on

Teraz z kolei Murphy wstawił wpis ze zdjęciem przedstawiającym szczękę z zaostrzonymi i przerażającymi zębami. Grafika ta również jest wskazówką. Czyżby z morskich otchłani na ląd wydostały się syreny? Czy może jednak zupełnie coś innego? Jak myślicie?

W obsadzie 10. sezonu znajdują się Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross, Finn Wittrock i Macaulay Culkin.

Źródło: comingsoon, instagram

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

arnold schwarzenegger e1598970366426

Arnold Schwarzenegger zadebiutuje w serialu!

trzy dni kondora s2 2 1000

Trzy dni Kondora sezon 2. – poznamy kolejne losy Joe Turnera