American Horror Story sezon 10. – ekipa powraca na plan!

}

Data: 2 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Po prawie półrocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa ekipa popularnej antologicznej serii grozy American Horror Story powraca na plan. Rozpoczęcie zdjęć zaplanowane jest na październik.

Z powodu przerwy w kręceniu w tym roku nie doczekamy się nowego sezonu tego serialu. Jego premiera dopiero w 2021 roku.

Jeśli chodzi o fabułę 10 sezonu to jak na razie trzymana jest ona w tajemnicy. Twórca serialu Ryan Murphy jedynie co jakiś czas wypuszcza do sieci pewne wskazówki czego może ona dotyczyć. Do tej pory wiemy, iż przewodnim motywem będzie woda i coś co z niej wyjdzie… Wcześniej opublikowany został taki wpis sugerujący potwora z głębin.

https://www.instagram.com/p/B9kBSgrJBBj/?utm_source=ig_embed

Teraz z kolei Murphy wstawił wpis ze zdjęciem przedstawiającym szczękę z zaostrzonymi i przerażającymi zębami. Grafika ta również jest wskazówką. Czyżby z morskich otchłani na ląd wydostały się syreny? Czy może jednak zupełnie coś innego? Jak myślicie?

https://www.instagram.com/p/CEcl60Mp5y3/

W obsadzie 10. sezonu znajdują się Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross, Finn Wittrock i Macaulay Culkin.

Źródło: comingsoon, instagram

ZOBACZ TEŻ  Alexis Carrington-Colby w American Horror Story

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.