w

American Horror Story: Apokalipsa i inne wrześniowe premiery na kanale FOX

Amercian Horror Story

Wrzesień obfituje w ciekawe premiery. Na kanale FOX zobaczymy m.in. nową odsłonę AHS, nowy serial medyczny i kontynuacje lubianych serii.

Lista serialowych premier na kanale FOX:

  • American Horror Story: Apocalypse – CZWARTEK 13 WRZEŚNIA O GODZ. 23:00.
    Ósma część antologii American Horror Story nadal owiana jest tajemnicą. Producent Ryan Murphy nie chciał zbyt wiele wyjawiać. Przyznał jednak, że akcja 8. sezonu będzie rozgrywać się w niedalekiej przyszłości. Kontynuacja serii została zaplanowana jako crossover pomiędzy pierwszą  a trzecią częścią odsłoną AHS. Do obsady powrócą Jessica LangeSarah PaulsonKaty BatesEmma Roberts Billie Lourd.
  • Rezydenci, sezon 1. – WTOREK 4 WRZEŚNIA O GODZ. 21:05.
    Akcja produkcji toczy się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. W nowym serialu medycznym nie brakuje ciekawych przypadków i dramatycznych decyzji często odbijających się na życiu zawodowym i prywatnym lekarzy. W obsadzie znaleźli się: Matt Czurchy (Gilmore Girls, Żona idealna), Emily VanCamp (Zemsta), Manish Dayal (90210) czy Bruce Greenwood (Mad Men).
  • Castle, sezon 6. – PONIEDZIAŁEK 3 WRZEŚNIA O GODZ. 12:40
    Richard Castle (Nathan Fillion), czyli popularny autor kryminałów, pomaga detektyw Kate Beckett (Stana Katic) z wydziału zabójstw nowojorskiej policji. Razem ścigają najgroźniejszych przestępców w mieście.
Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magnum

Przepis na seriale sensacyjne z lat 80. i 90.

preacher season 3 jesse cooper press 1200 1

Preacher – recenzja 3. sezonu, czyli Jesse’ego powrót do przeszłości