American Horror Story: 1984 – Sarah Paulson nie zagra głównej roli!

9 lipca 2019 | Newsy

Sarah Paulson, która w tej antologii występowała przez wszystkie osiem sezonów, nie wystąpi w kolejnym. Taką informację podał portal deadline.

Aktorka na pewno nie wystąpi w żadnej z głównych ról, ale nie wykluczone jest jeszcze pojawienie się jej w jakimś krótkim epizodzie, jednak informacja ta nie została jak na razie potwierdzona.

Paulson podzieliła los Evana Petersa, który również nie bierze udziału w kontynuacji. Dziewiąty sezon antologii poświęcony ma być slasherom,z jakich słyną lata 80. Jego premiera już 18. września.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Trailer Dietland - nowego serialu z Julianną Margulies

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy