American Horror Story 1984

American Horror Story: 1984 – przeraźliwy krzyk na nowym plakacie!

13 sierpnia 2019 | Newsy

Stacja FX opublikowała plakat promujący dziewiąty sezon swojej strasznej antologii. Premiera nowych odcinków już 18. września.

Na plakacie widzimy przerażoną młodą dziewczynę, która prawdopodobnie zaraz zostanie schwytana przez seryjnego mordercę.

Sezon dziewiąty skupia się na slasherach, które powstały w latach 80. i wtedy osiągnęły też szczyt swojej popularności. Ich motywem przewodnim jest lato i beztroska wakacyjna zabawa grupy młodzieży na wyjeździe, która drastycznie zostaje przerwana przez mordercę, prowadzącego z nimi śmiertelną grę i eliminującego po kolei jej uczestników.

ahs
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Szkoła dla elity sezon 2. - zobaczcie zapowiedź i poznajcie datę premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy