American Horror Stories z odnowieniem na 2. sezon

16 sierpnia 2021 | Newsy

Nowa antologiczna seria Ryana Murphy’ego American Horror Stories powstała dla FX otrzymała odnowienie na drugi sezon. Decyzję taką podjęto miesiąc po premierze produkcji.

American Horror Stories jest spin-offem innej popularnej serii grozy Murphy’ego – American Horror Story, która to doczekała się już 10 sezonu.

Produkcja ta w każdym odcinku ukazuje nam nową przerażającą historię, która zgłębia legendy, mity i tradycyjne motywy grozy. Pierwszy sezon składa się z 16 epizodów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things sezon 4. - scenariusze zostały ukończone!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram