American Gigolo – Showtime prezentuje nowy zwiastun serialowej kontynuacji

}

Data: 19 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Showtime przed zbliżającą się premierą serialu American Gigolo opublikował nowy zwiastun produkcji będącej odcinkową kontynuacją filmu Amerykański żigolak z 1980 roku. W głównej roli znany z serialu The Punisher – Jon Bernthal.

Poniższe wideo podkreśla usilne dążenie głównego bohatera do odnalezienia osoby, która odpowiedzialna jest za jego pójście do więzienia. Widzimy także jak bohater pragnie ponownie zbliżyć się do miłości swojego życia – Michelle, której obecnego męża podejrzewa o wrobienie w morderstwo.

W American Gigolo głównego bohatera spotykamy 15 lat po tym, jak został aresztowany za morderstwo. Po latach stara się odnaleźć we współczesnym seks-biznesie Los Angeles. Jednocześnie chce także dojść do prawdy o sytuacji, która wysłała go wiele lat temu do więzienia. Julian ma także nadzieję na ponowne zejście się z Michelle, kobietą będącą jego jedyną prawdziwą miłością.

Premiera serialu 9 września.

Źródło: Showtime

ZOBACZ TEŻ  Gentleman Jack – powstanie drugi sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.