Ameri-Scares – powstanie seria familijnych horrorów?

}

Data: 25 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się informacja odnośnie tego, iż aktorka Margot Robbie wraz ze swoją firmą LuckyChap Entertainment opracowuje antologiczną serię horrorów opartych na cyklu powieści Ameri-Scares Elizabeth Massie.

Książki zawierają straszne, ale i wyjątkowe historie oraz opowieści ludowe, takie jakie jako dzieci każdy z nas opowiadał sobie wieczorami przy ognisku bądź na koloniach. Są idealne zarówno dla nastolatków, jak i dla dorosłych.

Projekt tworzony jest z myślą o telewizji bądź usłudze streamingowej. Jak na razie nie wiadomo jeszcze pod czyim szyldem będzie wyprodukowany. Każdy odcinek Ameri-Scares będzie rozgrywał się w innym stanie i opowiadał historie oparte na lokalnych legendach bądź tajemniczych wydarzeniach.

91b4vo56lil. bg0000 fmpng ac ul320 sr214320
amazon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sense8 - to już naprawdę koniec

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.