AMC zapowiada trzy spin-offy The Walking Dead

}

Data: 3 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial matka The Walking Dead dobiega końca. Stacja AMC stara się więc za wszelką cenę utrzymać swoje post-apokaliptyczne uniwersum. W sieci pojawiło się wideo zapowiadające trzy będące już na etapie aktywnego rozwoju projekty będącego spin-offami pierwszego serialu.

Pierwszy spin-off nosi tytuł The Walking Dead: Dead City. Jego fabuła opowie o losach Maggie i Negana wędrujących przez zniszczony Manhattan. Rozsypujące się miasto jest pełne żywych trupów i tych, którzy przeżyli, ale uczynili Nowy Jork swoim własnym światem pełnym anarchii, niebezpieczeństw, terroru, ale i piękna. W rolach głównych Lauren Cohen i Jeffrey Dean Morgan.

Drugi serial powstaje pod tytułem Daryl Dixon. Opowie o postaci, w którą ponownie wcieli się Norman Reedus. Akcja produkcji osadzona będzie w Paryżu.

Ostatnią z zamówionych obecnie serii jest Rick & Michonne. Serial ten przedstawi epicką historię miłosną dwójki ludzi, którzy przeszli niesamowitą zmianę w nowym, strasznym świecie, w jakim przyszło im żyć. W rolach głównych Andrew Lincoln i Danai Gurira.

Premiera wszystkich tych trzech spin-offów planowana jest na 2023 rok.

Również w przyszłym roku doczekamy się 8. sezonu Fear the Walking Dead.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale postapokaliptyczne, które musisz obejrzeć - TOP 8

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Pati

    A na jakiej platformie w Europie będzie mozna to zobaczyć????

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.