AMC publikuje trailer 7. sezonu Fear the Walking Dead

}

Data: 16 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Już za trochę ponad miesiąc poznamy całkowicie nowy świat. Jeśli chcecie zobaczyć jak będzie on wyglądał zapraszamy do zapoznania się z najnowszym zwiastunem siódmego sezonu Fear the Walking Dead.

Teddy (John Glover) urzeczywistnił swoją wizję „Końca”, kiedy zdetonował głowice nuklearne w Teksasie. Jednak to ci, którzy przeżyli, muszą zdecydować jak będzie wyglądał „Początek”. I będą musieli to zrobić w świecie pozbawionym światła i nadziei, w którym powietrze na zewnątrz jest tak samo zabójcze jak szwendacze, z którymi muszą się mierzyć. Ocaleni dowiedzą się, kim naprawdę są i do czego są zdolni. Niektórzy staną na wysokości zadania, inni znajdą nowy cel, a niektórzy zdefiniują się na nowo – nawet jeśli będzie to oznaczało straszliwą cenę dla tych, których kiedyś uważali za rodzinę.

Polska premiera 7.sezonu Fear the Walking Dead odbędzie się 18 pażdziernika o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, oraz o 22:00 na AMC.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer sezon 5. - Tom Ellis w stylu noir!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.