AMC publikuje plakat 7. sezonu Fear the Walking Dead – jest też nowy zwiastun

}

Data: 10 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Premiera siódmego sezonu serialu Fear the Walking Dead, będącego pierwszym spin-offem serialu matki – The Walking Dead, już za trochę ponad miesiąc. W ramach promocji w sieci pojawił się plakat promujący produkcję. Jest także nowy zwiastun. Z materiałami możecie zapoznać się poniżej.

Teddy (John Glover) urzeczywistnił swoją wizję „Końca”, kiedy zdetonował głowice nuklearne w Teksasie. Jednak to ci, którzy przeżyli, muszą zdecydować jak będzie wyglądał „Początek”. I będą musieli to zrobić w świecie pozbawionym światła i nadziei, w którym powietrze na zewnątrz jest tak samo zabójcze jak szwendacze, z którymi muszą się mierzyć. Ocaleni dowiedzą się, kim naprawdę są i do czego są zdolni. Niektórzy staną na wysokości zadania, inni znajdą nowy cel, a niektórzy zdefiniują się na nowo – nawet jeśli będzie to oznaczało straszliwą cenę dla tych, których kiedyś uważali za rodzinę.

1

Polska premiera 7. sezonu Fear the Walking Dead odbędzie się 18 października o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą oraz o 22:00 na AMC.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Wednesday – Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.