AMC+ prezentuje zwiastun serialu o wampirach Firebite

}

Data: 10 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

AMC+ zaprezentowało zwiastun serialu Firebite, którego premiera odbędzie się już 16 grudnia 2021 roku. Produkcja opowie o pewnych łowcach, którzy pragną zniszczyć kolonię wampirów.

Poznamy dwóch rdzennych mieszkańców Australii, którzy są myśliwymi. Nie polują jednak na zwierzęta, a na wampiry. Tyson, w tej roli Rob Collins i Shanika, w którego wciela się Shantae Barnes-Cowan przemierzają pustynne tereny w poszukiwaniu ostatniej kolonii wampirów.

Wampiry do Australii zesłane zostały przez brytyjskich kolonialistów w 1788 roku, aby wytępiły rdzenną populację. Ci co przeżyli znaleźli schronienie w podziemnych kopalniach i tunelach otaczających pustynne górskie miasteczko. Ich liczba ciągle rośnie, tak samo jak ich głód. Wojna jest nieunikniona. Czy tej dwójce uda się to co nie udało się legionom wojowników przed nimi?

firebite vertical keyart

Na serial Firebite składa się osiem odcinków.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  She-Hulk – rozpoczęły się zdjęcia do serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.