Amazon zamawia serial oparty na pomyśle sprośnej komedii ”Sausage Party”

}

Data: 27 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video złożyła zamówienie na animowany serial komediowy, którego fabuła bazować ma na kontrowersyjnej produkcji Sausage Party z 2016 roku.

Projekt nosi tytuł Sausage Party: Foodtopia, a jego premiera zaplanowana jest na 2024 rok.

Fabularne szczegóły serialu niestety trzymane są w tajemnicy. Nie wiemy więc czy produkcja ukaże nam wydarzenia sprzed pełnometrażowego filmu czy skupi się na tym co było później.

Poniżej przypominamy fabułę wspomnianego filmu, jakby ktoś nie oglądał 🙂

Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie – o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Towarzyszą jej inne produkty spożywcze, którym zawsze mówiono, że kiedy tylko trafią do sklepowego wózka na zakupy, znajdą się w raju, krainie szczęśliwości i wiecznej radości, gdzie rzeki płyną soczystym ketchupem, a mleczna droga naprawdę jest z mleka. Kiedy jednak Frank wraz z przyjaciółmi wydostają się ze sklepu, rzeczywistość przedstawia się zgoła inaczej. Wystarczy zajrzeć do hot doga…

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Adaptację Diabła w Białym Mieście opuszcza także reżyser

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.