Amazon prezentuje zwiastun serialu ”Daisy Jones & The Six”

}

Data: 26 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Amazon zaprezentował pierwszy zwiastun serialu Daisy Jones & The Six, którego gwiazdami są Riley Keough i Sam Clafin. Produkcja ta jest kroniką wzlotów i upadków znanego rockowego zespołu działającego w latach 70. ubiegłego wieku.

Fabuła tego muzycznego dramatu opiera się na bestsellerowej powieści Taylora Jenkinsa Reida. W drugiej połowie lat 70. XX wieku zespół Daisy Jones & The Six osiągnęli szczyt popularności. Na jego czele stali dwaj charyzmatyczni wokaliści – Daisy Jones i Billy Dunne. Grupa nagle ogłosiła koniec, nie zdradzając szczegółów swojej decyzji. Dopiero teraz po latach zdecydowali się oni ujawnić prawdę o tym dlaczego upadli u szczytu sławy.

W obsadzie są także Camila Morrone, Will Harrison, Suki Waterhouse, Josh Whitehouse, Sebastian Chacon, Nabiyah Be i Tom Wright. Gościem specjalnym jest zaś Timothy Olyphant.

Premiera serialu 3 marca na Amazon Prime Video.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Boys Presents: Diabolical – pełny zwiastun animacji Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Gucio

    Taylor Jenkins Reid to kobieta… poza tym artykuł brzmi jakby serial miał być dokumentalny, a tak nie jest, ten zespół nigdy nie istniał.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.