Amazon prezentuje pierwszy zwiastun serialu Reacher

}

Data: 3 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Ponad 2 lata temu Amazon Prime Video zakupił prawa do serii powieści Lee Childa opowiadających o Jacku Reacherze, byłym majorze Żandarmerii Wojskowej Armii Stanów Zjednoczonych. Na ich podstawie powstać miał serial. Produkcja została już nakręcona i w sieci zadebiutowała jej pierwsza zapowiedź.

Na pierwszy sezon serialu noszącego tytuł Reacher składa się osiem odcinków. Premiera produkcji 4 lutego 2022 roku.

W głównego bohatera wciela się Alan Ritchson. Jack wpada w kolejne kłopoty. Zostaje oskarżony i morderstwo, którego nie popełnił. Przeciwko niemu zeznają naoczni świadkowie, którzy twierdzą, iż był na miejscu zbrodni. Jack musi jak najszybciej znaleźć prawdziwego mordercę, aby udowodnić swoją niewinność.

Za serial odpowiada Nick Santora. W obsadzie są także Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster, Hugh Thompson, Maria Sten, Kristin Kreuk oraz Maxwell Jenkins. Reacher produkują Amazon Studios, Skydance Television i Paramount Television. Pierwszy sezon serialu opiera się na pierwszej powieści Childa noszącej tytuł Killing Floor.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cormoran Strike: Zabójcza biel – nowy sezon serialu na podstawie serii powieści autorstwa J.K. Rowling

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.