w

Amazon pracuje nad serialem o Pani i Panu Smith

gettyimages 1183495151

Dla platformy Amazon powstanie serial o małżeństwie Smith, którego oboje członkowie pracują w konkurencyjnych firmach jako płatni zabójcy. Wybrano już nawet aktorów, którzy wcielą się w główne role. To Donald Glover i Phoebe Waller-Bridge.

Pierwszy raz z państwem Smith spotkaliśmy się w 2005 roku w filmie Pan i Pani Smith. Scenariusz do niego napisał Simon Kinberg, a w tytułowych bohaterów wcielili się Angelina Jolie i Brad Pitt. Historia opowiadała o małżeństwie z wyższej klasy, które nie miało pojęcia, iż pracuje w konkurencyjnych agencjach. Wszystko szło dobrze, do czasu, aż oboje dostali zlecenie zlikwidowania siebie nawzajem.

Twórczynią nowego serialu będzie Francesca Sloane. Objęła ona funkcje showrunnera. Produkcją zajmą się Yariv Milchan, Michael Schaefer i Jenny Robins.

Glover i Waller-Phoebe współpracowali już razem. Spotkali się na planie filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie. Glovera kojarzyć możecie także z filmu Marsjanin czy serialu Atlanta. Aktorkę która wcieli się w Panią Smith z kolei z pewnością znacie z produkcji Fleabag.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wandavision

WandaVision najpopularniejszym serialem!

singapurskie kleszcze epic drama 6

Gwiazdorska obsada w serialowej adaptacji powieści Singapurskie kleszcze