Amazon pracuje nad serialem o Pani i Panu Smith

15 lutego 2021 | Newsy

Dla platformy Amazon powstanie serial o małżeństwie Smith, którego oboje członkowie pracują w konkurencyjnych firmach jako płatni zabójcy. Wybrano już nawet aktorów, którzy wcielą się w główne role. To Donald Glover i Phoebe Waller-Bridge.

Pierwszy raz z państwem Smith spotkaliśmy się w 2005 roku w filmie Pan i Pani Smith. Scenariusz do niego napisał Simon Kinberg, a w tytułowych bohaterów wcielili się Angelina Jolie i Brad Pitt. Historia opowiadała o małżeństwie z wyższej klasy, które nie miało pojęcia, iż pracuje w konkurencyjnych agencjach. Wszystko szło dobrze, do czasu, aż oboje dostali zlecenie zlikwidowania siebie nawzajem.

Twórczynią nowego serialu będzie Francesca Sloane. Objęła ona funkcje showrunnera. Produkcją zajmą się Yariv Milchan, Michael Schaefer i Jenny Robins.

Glover i Waller-Phoebe współpracowali już razem. Spotkali się na planie filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie. Glovera kojarzyć możecie także z filmu Marsjanin czy serialu Atlanta. Aktorkę która wcieli się w Panią Smith z kolei z pewnością znacie z produkcji Fleabag.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Na planie Star Trek: Discovery - co zobaczymy w nowym sezonie?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram