Amazon kasuje serial Nocne niebo – zbyt słaba oglądalność

}

Data: 6 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale dobry serial science fiction Amazona poszedł do kasacji. Nocne niebo (z ang. Night Sky) doczekał się tylko jednego sezonu.

Serial z ośmioma odcinkami zadebiutował 20 maja. Otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i widzów. Miał jednak niską oglądalność i to wystarczyło, aby nie dać mu szansy powrotu. Włodarze platformy swoją decyzję uzasadniają słabą popularnością serialu, co nie pozwala na dalszą jego produkcję z powodu wysokich kosztów produkcji.

Fabuła serialu podąża za Irene i Franklinem York, którzy wiele lat temu odkryli na swoim podwórku zakopaną komnatę. Ta w niewytłumaczalny sposób potrafi przenosić na dziwną, opuszczoną planetę. Od tego czasu małżonkowie starannie strzegli swojego sekretu. Pojawienie się jednak w ich życiu pewnego tajemniczego, młodego mężczyzny powoduje, iż cicha i spokojna egzystencja York’ów zmienia się, a tajemnicze komnata, o której myśleli, że wiedza wszystko, okazuje się czymś więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażali.

W rolach głównych występują Sissy Spacek i J.K. Simmons. Na ekranie ujrzeć możemy także naszego polskiego aktora Piotra Adamczyka.

Obejrzeliście Nocne niebo? Jakie są Wasze opinie na temat tej produkcji?

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Stargirl sezon 2. - teaser i zapowiedź premiery

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

 1. Agnieszka Zawadzka

  Bardzo dobry. Inny.
  Szkoda że nie zdecydowano się na kontynuację.
  Serial za mało reklamowano.
  Stad ta kiepska oglądalność.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.