pixel

Przeczytano:

Amazon kasuje aż pięć swoich seriali!

30 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Amazon zdecydowała się na dość radykalny krok i podjęła decyzje o niekontynuowaniu aż pięciu swoich seriali. Do kasacji idą Patriot, Forever, Too Old To Die Young, Lore i The Romanoffs.

Forever zadebiutował w zeszłym roku i doczekał się tylko jednego sezonu. Opowiada o pewnym nudnym małżeństwie, które prowadzi życie pełne rutyny. Kiedy po raz pierwszy coś zmieniają w swoim życiu przytłacza ich niespodziewany chaos.

Too Old To Die Young to tegoroczny serial, który również składa się tylko z jednego sezonu. Ukazuje on przestępcze podziemie z japońską Yakuzą, rosyjską mafią i meksykańskimi kartelami.

Lore to antologia na bazie podcastu Aarona Mahnke ze strasznymi opowieściami ukazującymi postacie i wydarzenia mrożące krew w żyłach. Serial doczekał się dwóch sezonów.

The Romanoffs to serial o współczesnych ludziach wierzących, że są potomkami dynastii Romanowów. Każdy odcinek ukazuje inną historię i rozgrywa się w innym miejscu na Ziemi. Bohaterów łączy tylko przekonanie o tym, iż są potomkami tejże dynastii. Produkcja doczekała się jednego sezonu.

Patriot skasowane zostaje pod dwóch sezonach. Serial ten opowiada o wyszkolonym oficerze, który aby zapobiec nuklearnej wojnie podaje się za przeciętnego biznesmena.

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również