Amazon kasuje aż pięć swoich seriali!

30 lipca 2019 | Newsy

Platforma Amazon zdecydowała się na dość radykalny krok i podjęła decyzje o niekontynuowaniu aż pięciu swoich seriali. Do kasacji idą Patriot, Forever, Too Old To Die Young, Lore i The Romanoffs.

Forever zadebiutował w zeszłym roku i doczekał się tylko jednego sezonu. Opowiada o pewnym nudnym małżeństwie, które prowadzi życie pełne rutyny. Kiedy po raz pierwszy coś zmieniają w swoim życiu przytłacza ich niespodziewany chaos.

Too Old To Die Young to tegoroczny serial, który również składa się tylko z jednego sezonu. Ukazuje on przestępcze podziemie z japońską Yakuzą, rosyjską mafią i meksykańskimi kartelami.

Lore to antologia na bazie podcastu Aarona Mahnke ze strasznymi opowieściami ukazującymi postacie i wydarzenia mrożące krew w żyłach. Serial doczekał się dwóch sezonów.

The Romanoffs to serial o współczesnych ludziach wierzących, że są potomkami dynastii Romanowów. Każdy odcinek ukazuje inną historię i rozgrywa się w innym miejscu na Ziemi. Bohaterów łączy tylko przekonanie o tym, iż są potomkami tejże dynastii. Produkcja doczekała się jednego sezonu.

Patriot skasowane zostaje pod dwóch sezonach. Serial ten opowiada o wyszkolonym oficerze, który aby zapobiec nuklearnej wojnie podaje się za przeciętnego biznesmena.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Netflix bierze się za Terminatora! Kultowa seria otrzyma animowany serial

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!