w

Amatorzy sportu powrócą z serialem!

9aebe8b11c754c14a78d7420e5b322a60467a24a
cinemablend

W zeszłym roku odbyła się 25. rocznica powstania filmu Amatorzy sportu i z tej okazji twórcy zdecydowali się na odnowienie produkcji. Studio 20th Century Fox wyprodukuje serial będący sequelem filmu z 1993 roku.

W serialu zobaczymy oryginalną obsadę. Pierwowzór opowiadał o grupie chłopców uwielbiających grać w baseball. Większość historii opowiedziana jest z perspektywy Scotty’ego Smallsa, nowego chłopca w miasteczku, który szybko zaprzyjaźnia się z nowymi kolegami i staje się członkiem grupy będącej fanem baseballa. Spędzają oni całe dnie na swojej ulubionej grze, jednak sielanka zostaje przerwana wraz z pojawieniem się za płotem ich sportowego podwórka, legendarnej Bestii – psa żywiącego się piłkami do baseballa.

Za reżyserię i scenariusz serialu odpowiada David Mickey Evans, spod którego skrzydeł wyszedł pierwowzór. Wydarzenia w serialu przeniosą nas do 1984 roku. Ujrzymy dorosłych już chłopców, których dzieci również kochają baseballa. Produkcja zadebiutuje na jednej z platform streamingowych, jednak nie podano jeszcze na której.

Źródło: cinemablend

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strefa mroku

Strefa mroku – Seth Rogen dołącza do obsady!

DC oglosilo ze powstanie serial Doom Patrol . W produkcji pojawi sie Cyborg article

Doom Patrol – Mark Sheppard dołącza do obsady