pixel

Przeczytano:

Amatorzy sportu powrócą z serialem!

03 03 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W zeszłym roku odbyła się 25. rocznica powstania filmu Amatorzy sportu i z tej okazji twórcy zdecydowali się na odnowienie produkcji. Studio 20th Century Fox wyprodukuje serial będący sequelem filmu z 1993 roku.

W serialu zobaczymy oryginalną obsadę. Pierwowzór opowiadał o grupie chłopców uwielbiających grać w baseball. Większość historii opowiedziana jest z perspektywy Scotty’ego Smallsa, nowego chłopca w miasteczku, który szybko zaprzyjaźnia się z nowymi kolegami i staje się członkiem grupy będącej fanem baseballa. Spędzają oni całe dnie na swojej ulubionej grze, jednak sielanka zostaje przerwana wraz z pojawieniem się za płotem ich sportowego podwórka, legendarnej Bestii – psa żywiącego się piłkami do baseballa.

Za reżyserię i scenariusz serialu odpowiada David Mickey Evans, spod którego skrzydeł wyszedł pierwowzór. Wydarzenia w serialu przeniosą nas do 1984 roku. Ujrzymy dorosłych już chłopców, których dzieci również kochają baseballa. Produkcja zadebiutuje na jednej z platform streamingowych, jednak nie podano jeszcze na której.

Źródło: cinemablend

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również