Alżbeta Lenska ponownie w serialu Pierwsza miłość!

}

Data: 22 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Aktorka Alżbeta Lenska, która niegdyś w serialu Pierwsza miłość wcielała się w Edytę, dawną miłość Artura powraca do serialu. Ponownie zacznie spotykać się z mężczyzną.

Artur (Łukasz Płoszajski) postanawia wrócić do randkowania i odzywa się do swoich dawnych partnerek. Karol (Karol Strasburger) nie wierzy w sukces tego przedsięwzięcia, a Fabian (Tomasz Oświeciński) jest w szoku, gdy wychodzi na jaw, ile kobiet miał Artur!

Zainteresowany miłosnymi historiami Karol proponuje Arturowi skorzystanie z aplikacji randkowej. On jednak nie uznaje tego sposobu. Po wcześniejszych doświadczeniach ma już wyrobioną opinię o internetowych romansach. Chce się umówić z kimś, kogo zna.

Mężczyzna planuje dzwonić do partnerek z przeszłości. Wtedy wtrąca się Fabian, który przeciera oczy ze zdumienia, przeglądając pękaty notes Artura pełen kontaktów do jego „byłych”. Okazuje się, że na randkę zgadza się Edyta, z którą Artur kiedyś się spotykał i… umawiają się w Barbarianie!

Co słychać u Edyty? Czy randka po latach przebiega po jego myśli? Jak na ich widok reaguje Dorota (Magdalena Wróbel)? Przecież ukrywa przed Arturem, że jest z nim w ciąży!

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Telewizji Polsat.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [22.01.2018]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.