Alyson Hannigan wraca na mały ekran w Man of the House

j
}

Data: 2 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Gwiazda takich produkcji jak Buffy: Postrach Wampirów (jako Willow Rosenberg) oraz Jak poznałem waszą matkę (jako Lily Aldrin) powraca na mały ekran do serialu Man of the House.

Stacja ABC dała zielone światło na produkcję pilotażowego odcinka serialu Man of the House napisanego przez Vijala Patela oraz Franka Pinesa. Historia opowiada o dwóch siostrach, jednej graną przez Alyson Hannigan. Siostry postanawiają zamieszkać razem pod jednym dachem wspólnie ze swoimi dziećmi.

Jessie (Alyson Hannigan) to oddana swojemu fachu pracownica społeczna. Porzucenie jej przez męża było dla niej wielkim szokiem i nie wiedziała co ma zrobić ze swoim życiem. Uświadamia sobie, że nie ma zbyt wielu opcji więc wprowadza się ze swoimi dziećmi do swojej wiecznie imprezującej siostry Charli i jej jeszcze gorszej córki.

ZOBACZ TEŻ  Alienista - premiera już 19 kwietnia! [materiały dodatkowe]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.