Alienista sezon 2. – finałowy zwiastun!

}

Data: 15 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Rozpoczyna się polowanie na nowego zabójcę. Stacja TNT wydała ostatnią zapowiedź drugiego sezonu serialu Alienista. Możecie się z nią zapoznać poniżej.

Drugi sezon serialu nosi tytuł The Alienist: Angel of Darkness. Produkcja ta w dalszym ciągu oparta jest o powieści Caleba Carra. Jest to mroczny serial kryminalny osadzony w Nowym Jorku u schyłku XIX wieku. Dziennikarz kryminalny, John Moore (Luke Evans) wraz z psychologiem, Laszlo Kreizlerem (Daniel Brühl) usiłują schwytać grasującego po mieście seryjnego mordercę. Dołącza do nich Sara Howard (Dakota Fanning) – policyjna sekretarka.

W nowych odcinkach Sara otwiera własną agencję detektywistyczną i prowadzi sprawę porwania Any Linares – malutkiej córki hiszpańskiego konsula. W śledztwo ponownie angażują się Moore i Kreizler. Prowadzi ich ono w kierunku, jak do tej pory nieuchwytnego i bardzo niebezpiecznego mordercy.

Premiera drugiego sezonu Alienisty już 19 lipca br. na TNT. Składa się on z ośmiu odcinków, a emisja odbędzie się w blokach po dwa epizody.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  The Boys – nowa zapowiedź brutalnego serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.